ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, antracit matný ESC230-3434
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, antracit matný ESC230-3434
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC230-3434 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ESPACE |
| Rozměr | 35x172x32 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Černá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Koš na prádlo: doplňková výbava, Bezúchytkové otvírání |
| Hmotnost / ks | 24.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955495 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
ALTIS LINE BLACK obdĺžnikový sprchovací kút 1500x900 mm, Ľ/P variant AL4212BAL6012B
expedícia do 8 dní891,91 €
Pri platbe vopred iba 824,00 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 150 x 90 cm, grafit, strieborná - 871-150-090-41-95
expedícia do 10 dní594,85 €
Mexen Velar výsuvná sprchová kabína 150 x 85 cm, priehľadná, čierna - 871-150-085-01-70
expedícia do 10 dní498,33 €

