ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, biela mat ESC230-3131
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, biela mat ESC230-3131
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC230-3131 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 35x172x32 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Biela mat |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 24.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913895173 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Kovová úchytka, 110/96mm, zlato mat CT096Z 54731
expedícia do 8 dní3,69 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV21 300x800, spod. príp., 589 W, čierne W621-030-080-70
na objednávku125,32 €
Mexen CV21 doskový radiátor 500 x 1200 mm, spodné pripojenie, 1329 W, čierny W621-050-120-70
na objednávku202,84 €


