ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, verde strip ESC230-4444S
ESPACE skrinka 35x172x32cm, 2x dvierka, ľavá/pravá, verde strip ESC230-4444S
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC230-4444S |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ESPACE |
| Rozměr | 35x172x32 cm |
| Šířka | 350 mm |
| Výška | 1720 mm |
| Hloubka | 320 mm |
| Barva | Zelená |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Výbava | Koš na prádlo: doplňková výbava, Bezúchytkové otvírání |
| Hmotnost / ks | 24.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913969737 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | zelená |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | VÍCE JAK 150 CM |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
ESPACE vnútorná zásuvka 256x100x280mm pre ESC230, ESC330, ESP530 a ESP630 (ESP999) ESC999
expedícia do 8 dní79,70 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Comad SET-LXB B 60CM S UN SMILE 40 Nábytková zostava 60 cm s doskou a umývadlom Smile
expedícia do 10 dní345,81 €
85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €
LATUS X umývadlová skrinka 39,4x50x22cm, antracit matný
expedícia do 8 dní133,06 €
Pri platbe vopred iba 126,00 €

