ESPACE skrinka 35x78x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, borovica rustik ESC630-1616
ESPACE skrinka 35x78x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, borovica rustik ESC630-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC630-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 35x78x32 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 780 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 11.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913898310 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
36,06 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
198,52 €
Pri platbe vopred iba 184,00 €
na objednávku
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bielizňový kôš do skrine 310x570x230mm, suchý zips, šedá UPE600
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Podomietková bidetová batéria LUNGO LOOP Diamond Copper
expedícia do 12 dní94,40 €
Pri platbe vopred iba 92,00 €
CUBEMIX podomietková bidetová batéria so Stop sprškou, hranatá, čierna mat UBC-CM040B
expedícia do 8 dní159,74 €
Pri platbe vopred iba 152,00 €

