ESPACE skrinka 35x78x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, brest bardini ESC630-1313
ESPACE skrinka 35x78x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, brest bardini ESC630-1313
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC630-1313 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 35x78x32 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 780 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Brest Bardini |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 11.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913895685 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Bielizňový kôš do skrine 310x570x230mm, suchý zips, šedá UPE600
expedícia do 8 dní31,67 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
278,93 €
Pri platbe vopred iba 265,00 €
230,91 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
TREOS skrinka spodná dvierková 35x53x50, 5cm, pravá/ľavá, biela mat (TS035) TS035-3131
na objednávku245,14 €
Pri platbe vopred iba 233,00 €

