ESPACE skrinka 35x94x22cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, borovica rustik ESC110-1616
ESPACE skrinka 35x94x22cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, borovica rustik ESC110-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC110-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 35x94x22 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 940 mm |
| Hĺbka | 220 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Borovica rustik |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 10.2000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913898198 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | do 300 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
51,96 €
Pri platbe vopred iba 49,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Kovová úchytka, 110/96mm, zlato mat CT096Z 54731
expedícia do 8 dní3,69 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Elektrická vykurovacia tyč s termostatom, rovný kábel, 300 W, chróm LT67443
expedícia do 8 dní106,35 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
KTX vykurovacia tyč s termostatom, 300 W, strieborná KTX-S-300
expedícia do 8 dní113,49 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €


