ESPACE skrinka 35x94x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, brest bardini ESC530-1313
ESPACE skrinka 35x94x32cm, 1x dvierka, ľavá/pravá, brest bardini ESC530-1313
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-ESC530-1313 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESPACE |
| Rozmer | 35x94x32 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Výška | 940 mm |
| Hĺbka | 320 mm |
| Farba | Béžová |
| Dekor | Brest Bardini |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | MDF/lamino |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Dvierka |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Výbava | Bezúchytkové otváranie |
| Hmotnosť / ks | 13.7000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913895586 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | dvířka |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
| Šírka | DO 400 MM |
| Výška | DO 100 CM |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
ESPACE vnútorná zásuvka 256x100x280mm pre ESC230, ESC330, ESP530 a ESP630 (ESP999) ESC999
expedícia do 8 dní79,70 €
Pri platbe vopred iba 76,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Korpus umývadlovej skrinky Mexen Box-A 40 cm, biely lesk - 91AX1-0400-470-1-00
expedícia do 10 dní122,32 €
Čelo Mexen Orio pre korpus kúpeľňovej skrinky 35 x 160 cm, matný grafit - 91A11-1600-300-1-66
expedícia do 10 dní91,31 €


