ESSENTIA zrkadlová skrinka 900 mm s dávkovačom mydla a zásobníkom na uteráky MUM000125
ESSENTIA zrkadlová skrinka 900 mm s dávkovačom mydla a zásobníkom na uteráky MUM000125
| Výrobca: | Výrobca: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-MUM000125 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 90x90x26,3 cm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 900 mm |
| Hloubka | 263 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Hmotnost / ks | 29.7596 kg |
| EAN | 8435368107610 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Mohlo by vás zaujímať
3 593,08 €
Pri platbe vopred iba 3 408,00 €
3 788,76 €
Pri platbe vopred iba 3 594,00 €
TOWEL zrkadlová skrinka 1000 mm s dávkovačom, batériou a zásobníkom na uteráky MUM000118
na objednávku3 368,93 €
Pri platbe vopred iba 3 196,00 €


