ESSEX keramický drez 61x25,5x45,6 cm 541001

- Doprava zadarmo nad 400€
ESSEX keramický drez 61x25,5x45,6 cm 541001
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-541001 |
- Bez výpustu a sifónu
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Rozmer | 60,8x25,4x45,6 cm |
| Šírka | 608 mm |
| Výška | 254 mm |
| Hĺbka | 456 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Modulová montáž |
| Otvor pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Odkladacia plocha | Nie je |
| Hmotnosť | 34.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8056093913460 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
.
Doporučujeme přikoupit
FLEXY drezový sifón flexibilný 1"1/2, odpad 40 mm, biela 155.183.0
expedícia do 8 dní10,77 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Zápustný dávkovač mydla, hranatý, chróm SP011
expedícia do 8 dní25,61 €
Pri platbe vopred iba 24,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C21 doskový radiátor 600 x 400 mm, bočné pripojenie, 513 W, čierny - W421-060-040-70
expedícia do 10 dní82,04 €
Mexen C21 doskový radiátor 600 x 2800 mm, bočné pripojenie, 3590 W, čierny - W421-060-280-70
na objednávku403,13 €

