ESTHER 2 LED svietidlo, 6W, 280x14x107mm, čierna E27679CI
ESTHER 2 LED svietidlo, 6W, 280x14x107mm, čierna E27679CI
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-E27679CI |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- napájanie: 220-240V~50Hz
- životnosť: 36.000 hodín
Moderné svietidlo bez LED drivera, pripája sa priamo na 230 V pomocou spojovacieho boxu s ochranou IP44. Montáž na stenu alebo na rám zrkadla. Súčasťou balenia je univerzálny držiak v chróme, pomocou ktorého je možné inštalovať svietidlo na galerku alebo priamo na zrkadlo (max. hrúbka zrkadla je 6 mm).
Univerzálny držiak v čiernej farbe je možné objednať samostatne.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ESTHER |
| Rozmer | 280x14x107 mm |
| Šírka | 280 mm |
| Výška | 14 mm |
| Hĺbka | 107 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Hliník-plast |
| Typ osvetlenia | LED |
| Stupeň krytia | IP44 |
| Napätie | 230 V |
| Príkon | 6.00 W |
| Farba LED | Studená biela (5 700 - 6 500 K) |
| Svietivosť | 457 lm |
| Hmotnosť / ks | 0.2930 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913949630 |
| Taric | 94051140 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | černá |
Doporučujeme přikoupit
MULTISYSTEM uchytenie osvetlenia na zrkadlo, galerku, čierna E28149EI
expedícia do 8 dní3,38 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Mohlo by vás zaujímať
MIRAKA LED svietidlo 9W, 230V, 600x35x120mm, akryl, chróm MR600
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
FELINA LED svietidlo, 10W, 458x15x112mm, chróm FE045
expedícia do 8 dní53,01 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
ESTHER 2 LED svietidlo, 8W, 500x14x107mm, čierna E27586CI
expedícia do 8 dní60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €


