EVEREST stojan s držiakom uterákov, chróm XJ443
EVEREST stojan s držiakom uterákov, chróm XJ443
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-XJ443 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | EVEREST |
| Rozmer | 400x800x150 mm |
| Šírka | 400 mm |
| Výška | 800 mm |
| Hĺbka | 150 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Držiak uterákov: viacramenný |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Hmotnosť / ks | 4.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8592207011917 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | chrom |
Podobný tovar
Stojan s držiakom uterákov, hranatý, chróm 783113
expedícia do 8 dní131,29 €
Pri platbe vopred iba 125,00 €
ARTU stojan s držiakom uterákov, hranatý, chróm 1131
expedícia do 8 dní92,15 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
Mohlo by vás zaujímať
SKA sušiak uterákov na opretie, čierna mat SKA551
expedícia do 8 dní106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
SEGA Sušiak uterákov 550x1700x70 mm, čierna mat SE104
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
SEGA Sušiak uterákov 550x1700x70 mm, biela mat SE101
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €

