EZARA doska DTDL 141,6x1,8x47cm, dub alabama EZD141-2222 60300
EZARA doska DTDL 141,6x1,8x47cm, dub alabama EZD141-2222 60300
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZD141-2222 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 141,6x1,8x47 cm |
| Šířka | 1416 mm |
| Výška | 18 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTDL |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 8.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114250 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C22 doskový radiátor 600 x 400 mm, bočné pripojenie, 661 W, biely - W422-060-040-00
expedícia do 10 dní63,37 €
Mexen C22 doskový radiátor 600 x 500 mm, bočné pripojenie, 826 W, čierny - W422-060-050-70
expedícia do 10 dní100,15 €
Mexen C22 doskový radiátor 600 x 1200 mm, bočné pripojenie, 1983 W, biely - W422-060-120-00
expedícia do 10 dní143,43 €

