EZARA doska Rockstone 141,6x1,2x47cm, biela mat EZR141-0101 60304
EZARA doska Rockstone 141,6x1,2x47cm, biela mat EZR141-0101 60304
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZR141-0101 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 141,6x1,2x47 cm |
| Šířka | 1416 mm |
| Výška | 12 mm |
| Hloubka | 470 mm |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Solid Surface |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 17.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114298 |
| Taric | 39205100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
106,38 €
Pri platbe vopred iba 101,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
CIRASA umývadlová skrinka s dvojumývadlom 121x66x46cm, dub alabama strip
expedícia do 8 dní1 371,39 €
269,26 €
Pri platbe vopred iba 251,00 €
1 376,00 €
Pri platbe vopred iba 1 284,00 €

