EZARA umývadlová skrinka 48x54x39cm, borovica rustik EZ492-1616
EZARA umývadlová skrinka 48x54x39cm, borovica rustik EZ492-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ492-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 48x54x39 cm |
| Šířka | 480 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113918 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
14,59 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV22 doskový radiátor 900 x 2600 mm, spodné pripojenie, 5940 W, čierny W622-090-260-70
na objednávku669,34 €
Mexen CV22 doskový radiátor 900 x 1400 mm, spodné pripojenie, 3198 W, biely - W622-090-140-00
expedícia do 10 dní277,52 €

