EZARA umývadlová skrinka 48x54x39cm, dub alabama EZ492-2222
EZARA umývadlová skrinka 48x54x39cm, dub alabama EZ492-2222
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ492-2222 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 48x54x39 cm |
| Šířka | 480 mm |
| Výška | 540 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub Alabama |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 15.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113925 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | 301 - 400 mm |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
14,59 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
LINDO bočný organizér, sada 2ks, 114x36x323mm, plast, antracit LD002
expedícia do 8 dní22,05 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Umývadlový sifón šetriaci miesto 5/4", DN32, biela 151.127.0
expedícia do 8 dní10,81 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
380,33 €
Pri platbe vopred iba 361,00 €
MITRA skrinka vysoká 28x140x16cm, antracit, Ľ/P MT142
na objednávku252,26 €
Pri platbe vopred iba 239,00 €
EZARA umývadlová skrinka 78x54x39cm, biela lesk EZ792-3030
expedícia do 8 dní380,33 €
Pri platbe vopred iba 361,00 €

