EZARA umývadlová skrinka 79,8x52x46cm, borovica rustik EZ801-1616
EZARA umývadlová skrinka 79,8x52x46cm, borovica rustik EZ801-1616
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-EZ801-1616 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EZARA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 79,8x52x46 cm |
| Šířka | 798 mm |
| Výška | 520 mm |
| Hloubka | 460 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Borovice rustik |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 24.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913114144 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Doporučujeme přikoupit
SIDRA umývadlo, liaty mramor, 81x46cm, čierna mat SD081B
expedícia do 8 dní156,19 €
Pri platbe vopred iba 148,00 €
Doska Rockstone 81x1, 2x46, 5cm, biela mat CRR081-0101 56422
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
Mohlo by vás zaujímať
LATUS II umývadlová skrinka 41,6x50x25cm, biela 55580
na objednávku120,59 €
Pri platbe vopred iba 113,00 €
444,37 €
Pri platbe vopred iba 422,00 €
291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €


