FAGO zrkadlo s LED podsvietením 60x80cm, dotykový senzor, stmievateľné FA060
FAGO zrkadlo s LED podsvietením 60x80cm, dotykový senzor, stmievateľné FA060
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-FA060 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 60x80x3,3 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená |
| Tvar | Obdélník |
| Ovládání světla | Dotykový senzor, Změna jasu světla |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Příkon | 30.00 W |
| Barva LED | Studená bílá (5 700 - 6 500 K) |
| Svítivost | 2205 lm |
| Životnost (LED) | 50000 hod. |
| Výbava | Otočné zavěšení, Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 9.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913970177 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Mohlo by vás zaujímať
Zrkadlo 60x80cm, vrátane závesov, s otvormi pre policu 22430
expedícia do 8 dní33,96 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Aqualine FAVOLO zrkadlo v ráme 60x80cm, biela mat FV060
expedícia do 8 dní70,53 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €


