FANCY mydlenka na postavenie, tmavo zelená 2126305
FANCY mydlenka na postavenie, tmavo zelená 2126305
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-2126305 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | FANCY |
| Rozměr | 120x35 mm |
| Průměr | 120 mm |
| Šířka | 120 mm |
| Výška | 35 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Bambus, Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Mýdlenka |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.2230 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956164793 |
| Taric | 69120085 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | ostatní |
Doporučujeme přikoupit
FANCY WC kefa na postavenie, tmavo zelená 2126405
expedícia do 8 dní34,33 €
Pri platbe vopred iba 33,00 €
FANCY pohár na postavenie, tmavo zelená 2126105
expedícia do 8 dní12,62 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
FANCY dávkovač mydla na postavenie, tmavo zelená
expedícia do 8 dní15,13 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FANCY mydlenka na postavenie, čierna 2126310
expedícia do 8 dní11,56 €
Pri platbe vopred iba 11,00 €
ROLLER mydlenka na postavenie, béžová 2105309 58791
expedícia do 8 dní14,05 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €

