FANCY pohár na postavenie, biela
FANCY pohár na postavenie, biela
| Výrobca: | Výrobca: Ridder |
| Kód: | Kód: UBC-2126101 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | FANCY |
| Rozměr | 68x100 mm |
| Průměr | 68 mm |
| Šířka | 68 mm |
| Výška | 100 mm |
| Hloubka | 68 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Bambus, Keramika |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.1880 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956135717 |
| Taric | 69120085 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Enzo 1miskový granitový drez s odkvapkávačom a kuchynskou batériou Telma, čierna - 6506-77-670200-70-B
expedícia do 10 dní177,24 €
Mexen Mario 2-miskový granitový drez s kuchynskou batériou Carla, čierna/zlatá metalíza - 6504-75-670700-00
expedícia do 10 dní216,37 €

