FANTINA vykurovacie teleso 500x1215mm, čierna mat IR511
FANTINA vykurovacie teleso 500x1215mm, čierna mat IR511
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR511 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FANTINA |
| Rozmer | 500x1215 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1215 mm |
| Objem | 6.10 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar H |
| Odporúčaná el. vykurovacia tyč | 500 W |
| Možnosť vykurovania | Elektrické vykurovanie, Ústredné vykurovanie, Kombinované vykurovanie |
| Rozteč pripojenia | 462 mm |
| Výkon | 495 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Hmotnosť / ks | 15.6000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913890437 |
| Taric | 73221900 |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ne |
Doporučujeme přikoupit
LIKIDO nemrznúca teplonosná zmes do vykurovacích telies, 2 l LIKIDO
expedícia do 8 dní37,74 €
Pri platbe vopred iba 36,00 €
MOA vykurovacia tyč s termostatom a bluetooth, 400 W, čierna MOA-B-400
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €
120,61 €
Pri platbe vopred iba 114,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 135 x 70 cm, priehľadný, biely - 8C2-135-070-20-00
expedícia do 10 dní465,28 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 135 x 70 cm, priehľadný, chróm - 819-135-070-01-00
expedícia do 10 dní356,34 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Exo 135 x 70 cm, priehľadný, čierny - 8151-135-070-70-00
expedícia do 10 dní344,56 €


