FEDE vykurovacie teleso 1500x306 mm, 6 seg., čierna mat IR191
FEDE vykurovacie teleso 1500x306 mm, 6 seg., čierna mat IR191
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-IR191 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FEDE |
| Rozmer | 306x1500 mm |
| Šírka | 306 mm |
| Výška | 1500 mm |
| Objem | 8.20 l |
| Farba | Čierna mat |
| Materiál | Oceľ |
| Tvar | Tvar I |
| Možnosť vykurovania | Ústredné vykurovanie |
| Rozteč pripojenia 50 mm | Symetrické (na stred) |
| Rozteč pripojenia | 50 mm |
| Výkon | 643 W |
| Teplotný spád | 75/65/20 °C |
| Výbava | Držiak uterákov: doplnková výbava |
| Hmotnosť / ks | 14.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913887048 |
| Taric | 73221900 |
| Farba radiátora | černá |
| Prípojovací rozstup 50mm | ano |
Príslušenstvo
99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
FEDE držiak uterákov 320 mm, čierna mat IRPA61
expedícia do 8 dní99,26 €
Pri platbe vopred iba 94,00 €
Krycia rozeta obdĺžniková na pripojenie TWIN, čierna mat CP7135B
expedícia do 8 dní67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
TWIN BLACK pripojovacia sada ventilov pre stredové pripojenie, čierna mat CP4101BS
expedícia do 8 dní191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DINA vykurovacie teleso 400x1560 mm, čierna mat IR374B
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
GIANLUCA vykurovacie teleso 400x1590mm, čierna mat
expedícia do 8 dní351,87 €
Pri platbe vopred iba 334,00 €


