FERRO podstavec s umývadlom 600x880x420mm SKA560-1-02
FERRO podstavec s umývadlom 600x880x420mm SKA560-1-02
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-SKA560-1-02 |
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FERRO |
| Rozměr | 60x88x42 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 880 mm |
| Hloubka | 420 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Ocel |
| Instalace | K postavení |
| Typ skříňky | Otevřená |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 30.0000 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913957789 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | černá |
| Typ zatvárania | otevřené |
| Typ montáže | stojící |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
3,16 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
SPY stojanková umývadlová batéria bez výpuste, zlato PY02/17
expedícia do 8 dní262,92 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, hr.10-55mm, čierna CV1002B
expedícia do 8 dní22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2"x3/8", zlato SL017
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
130,70 €
Mexen C11 doskový radiátor 500 x 2600 mm, bočné pripojenie, 2071 W, biely - W411-050-260-00
na objednávku171,15 €
Mexen C11 doskový radiátor 900 x 1300 mm, bočné pripojenie, 1655 W, čierny - W411-090-130-70
na objednávku205,39 €


