FIGO pohár na postavenie, dymové sklo/drevo 8398 58689
FIGO pohár na postavenie, dymové sklo/drevo 8398 58689
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-08398 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FIGO |
| Rozměr | 75x130x75 mm |
| Průměr | 75 mm |
| Šířka | 75 mm |
| Výška | 130 mm |
| Hloubka | 75 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Masiv dřevo, Sklo |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Sklenka/Držák kartáčků |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4710 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913995682 |
| Taric | 70139900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Omnires Y SYSYS01XCR Podomietkový vaňový set s termostatickou batériou, chróm
expedícia do 14 dní682,07 €
Deante SILIA podomietkový sprchový set s term.Smart Boxom a okrúhlymi prvkami, biela BXYZAEBT
expedícia do 12 dní626,13 €
Deante THERM BXYZ0ECT Podomietkový sprchový set s termostatickou batériou + smart box, chróm
expedícia do 12 dní609,21 €

