FILENA umývadlová skrinka 95x51, 5x43cm, biela mat FID1210W
FILENA umývadlová skrinka 95x51, 5x43cm, biela mat FID1210W
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FID1210W |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- 2x zásuvka
- Horní zásuvky bez výřezu pro sifon.
- Lze použít pouze doporučený sifon URBINO.
- Možnost instalace držáku ručníků na bok skříňky.
- Možnost instalace s nábytkovým umyvadlem nebo s Rockstone deskou a umyvadlem na desku.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FILENA |
| Rozměr | 95x51,5x43 cm |
| Šířka | 950 mm |
| Výška | 515 mm |
| Hloubka | 430 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | MDF/dýha |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 25.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913955846 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | bílá |
| Typ zatvárania | zásuvky |
| Typ montáže | závěsné |
| Hĺbka | nad 401 mm |
Príslušenstvo
26,84 €
Pri platbe vopred iba 25,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, biela FA311W
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
GODIVA umývadlo 96x44cm, 2 otvory pre batériu, liaty mramor, biela GU096-2
expedícia do 8 dní268,98 €
Pri platbe vopred iba 255,00 €
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, čierna mat FA311B
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
Mohlo by vás zaujímať
NIRONA umývadlová skrinka 95x51,5x43 cm, biela (NR100) NR100-3030
expedícia do 8 dní533,32 €
Pri platbe vopred iba 506,00 €
CIRASA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, biela lesk CR100-3030
expedícia do 8 dní408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
CIRASA umývadlová skrinka 99,8x52x46cm, dub alabama CR100-2222
expedícia do 8 dní408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €


