FLAVIA dvojumývadlo 120x50cm, liaty mramor, biela 68121
FLAVIA dvojumývadlo 120x50cm, liaty mramor, biela 68121
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-68121 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Závesné na stenu iba pomocou konzol , ktoré je nutné prikúpiť
- Prepadová súprava je súčasťou dodávky
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLAVIA |
| Rozmer | 120x10x50 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-konzola |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 28.6900 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831843 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
THALIE 120 nábytkové dvojumývadlo 120x46 cm TH11120
expedícia do 8 dní349,38 €
Pri platbe vopred iba 331,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Hades kúpeľňový radiátor 1200 x 400 mm, 367 W, chróm - W104-1200-400-00-01
expedícia do 10 dní158,14 €
DINA vykurovacie teleso 250x1680mm, čierna mat
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €


