FLAVIA dvojumývadlo 150x50cm, liaty mramor, biela 68154
FLAVIA dvojumývadlo 150x50cm, liaty mramor, biela 68154
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-68154 |
Dostupnosť:
skladom
- Závesné na stenu iba pomocou konzol , ktoré je nutné prikúpiť
- Prepadová súprava je súčasťou dodávky
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLAVIA |
| Rozmer | 150x10x50 cm |
| Šírka | 1500 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-konzola |
| Typ umývadla | Dvojumývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 2 otvory |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 36.9300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831867 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C11 doskový radiátor 300 x 3000 mm, bočné pripojenie, 1467 W, biely - W411-030-300-00
na objednávku144,56 €
Mexen C21 doskový radiátor 600 x 1200 mm, bočné pripojenie, 1538 W, čierny - W421-060-120-70
na objednávku182,19 €


