FLAVIA umývadlo 70x50cm, liaty mramor, biela 68071
FLAVIA umývadlo 70x50cm, liaty mramor, biela 68071
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-68071 |
- Závesné na stenu iba pomocou konzol , ktoré je nutné prikúpiť
- Prepadová súprava je súčasťou dodávky
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLAVIA |
| Rozmer | 70x10x50 cm |
| Šírka | 700 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Inštalácia | Nástenné-konzola |
| Typ umývadla | Klasické umývadlo |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | ÁNO |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Hmotnosť / ks | 16.8200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913831904 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
PIQUADRATO umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, chróm 0510OT25K7
expedícia do 8 dní34,16 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FORMIGO betónové umývadlo na dosku, 47,5x36,5cm, piesková FG114
expedícia do 8 dní355,43 €
Pri platbe vopred iba 337,00 €
BALENA keramické umývadlo 48x13,5x37 cm, na dosku, čierna mat BH7013B
expedícia do 8 dní133,42 €
Pri platbe vopred iba 127,00 €
FORMIGO betónové umývadlo na dosku, ? 39cm, antracit FG316
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €

