FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 100x100cm, sivá mat 57478
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 100x100cm, sivá mat 57478
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71552.31 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | UNITY CONCEPT |
| Rozměr | 100x100x3 cm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Čtvercové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 56.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729013594 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | šedá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
FLEXIA GEBERIT vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez mat 17731
expedícia do 8 dní54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Samolepiace nohy pre sprchovú vaničku, v. 96-125mm (10ks/sada) PV010
expedícia do 8 dní37,15 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
FLEXIA GEBERIT vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka čierna 17751
expedícia do 8 dní63,74 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TURSI podomietková dvojprvková umývadlová batéria, chróm TI018
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
Umývadlová batéria Grohe Essence New bez podomietkového telesa Cool Sunrise 19967GL1
expedícia do 4 dní323,19 €

