FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 100x90cm, biela mat 58342
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 100x90cm, biela mat 58342
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72925MAT |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | FLEXIA |
| Rozměr | 100x90x3 cm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 48.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729019169 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
FLEXIA GEBERIT vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez mat 17731
expedícia do 8 dní54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Nožičky pre vaničku POLYSAN z liateho mramoru (8ks/sada) PV008
expedícia do 8 dní29,88 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
FLEXIA GEBERIT vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka biela 17741
expedícia do 8 dní63,74 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen C22 doskový radiátor 400 x 1100 mm, bočné pripojenie, 1304 W, čierny - W422-040-110-70
na objednávku149,94 €
Mexen C22 doskový radiátor 400 x 1600 mm, bočné pripojenie, 1897 W, biely - W422-040-160-00
na objednávku147,96 €
Mexen C22 doskový radiátor 400 x 2000 mm, bočné pripojenie, 2371 W, biely - W422-040-200-00
expedícia do 10 dní164,21 €


