FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 100x90cm, hnedá mat 57483
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 100x90cm, hnedá mat 57483
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72925.71 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | UNITY CONCEPT |
| Rozměr | 100x90x3 cm |
| Délka | 1000 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Hnědá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 48.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729013655 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | hnědá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
FLEXIA GEBERIT vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez mat 17731
expedícia do 8 dní54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Nožičky pre vaničku POLYSAN z liateho mramoru (8ks/sada) PV008
expedícia do 8 dní29,88 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KUBE X keramické umývadlo 80x47cm, s odkladacou plochou vpravo, bez otvoru biela mat 9456009
na objednávku647,18 €
Pri platbe vopred iba 614,00 €
632,93 €
Pri platbe vopred iba 600,00 €

