FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 130x90cm, béžová mat 57507
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 130x90cm, béžová mat 57507
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-72896.81 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | UNITY CONCEPT |
| Rozměr | 130x90x3 cm |
| Délka | 1300 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Béžová |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Obdélníkové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 68.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729015826 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | béžová |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
FLEXIA GEBERIT vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez mat 17731
expedícia do 8 dní54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Nožičky pre vaničku POLYSAN z liateho mramoru (8ks/sada) PV008
expedícia do 8 dní29,88 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen CV22 doskový radiátor 900 x 1300 mm, spodné pripojenie, 2970 W, biely - W622-090-130-00
expedícia do 10 dní260,55 €
Oceľové vykurovacie teleso Mexen CV22 900x800, spod. príp., 1828 W, antracit W622-090-080-66
na objednávku247,82 €
Mexen CV22 doskový radiátor 900 x 1600 mm, spodné pripojenie, 3655 W, čierny W622-090-160-70
na objednávku428,88 €

