FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 90x90cm, sivá mat 57473
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 90x90cm, sivá mat 57473
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-71546.31 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | UNITY CONCEPT |
| Rozměr | 90x90x3 cm |
| Délka | 900 mm |
| Šířka | 900 mm |
| Výška | 30 mm |
| Barva | Šedá |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Čtvercové |
| Průměr odpadu | 90 mm |
| Hmotnost / ks | 45.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729013549 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | šedá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Samolepiace nohy pre sprchovú vaničku, v. 96-125mm (6ks/sada) PV006
expedícia do 8 dní22,58 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
FLEXIA GEBERIT vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, krytka nerez mat 17731
expedícia do 8 dní54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Lunar L Duo sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 110 x 90 cm, priehľadný, chróm - 834L-110L-090P-01-00
expedícia do 10 dní586,04 €
Mexen Omega výsuvný sprchovací kút 110 x 90 cm, grafit, chróm - 825-110-090-01-40
expedícia do 10 dní420,54 €
Mexen Mist-H T sprchovací kút s ľavým výklopným uzáverom 110 x 90 cm, priehľadný, chróm - 8A5T-110-090-01-00-L
expedícia do 10 dní432,91 €

