FLEXIA vanička z liateho mramoru štvrťkruh, s možnosťou úpravy rozmeru, 100x90x3cm, R550, pravá
FLEXIA vanička z liateho mramoru štvrťkruh, s možnosťou úpravy rozmeru, 100x90x3cm, R550, pravá
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-91331 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | FLEXIA |
| Rozmer | 100x90x2,5 cm |
| Dĺžka | 1000 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 25 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Liaty mramor |
| Tvar | Štvrťkruhové |
| Priemer odpadu | 90 mm |
| Rádius | R550 |
| Hmotnosť / ks | 47.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729000822 |
| Taric | 68109900 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | mramor |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
FLEXIA GEBERIT vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, kruhová krytka nerez mat 17761
expedícia do 8 dní54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
FLEXIA GEBERIT vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, kruhová krytka zlato mat 17782
expedícia do 8 dní67,39 €
Pri platbe vopred iba 62,00 €
60,11 €
Pri platbe vopred iba 56,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Kúpeľňová skrinka Mexen Orio 80 cm s umývadlom Vela, 1 zásuvka, matný grafit/matná biela - 91A10-08023-1-BF66-W23M01
expedícia do 10 dní353,38 €
Mexen Rivel kúpeľňová skrinka pod umývadlo 40 cm, 1 zásuvka, drážkovaná, matne šedá - 91A20-04047-1-BF62
expedícia do 10 dní214,99 €


