FLEXIA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, okrúhla krytka čierna 91432
FLEXIA vaničkový sifón, priemer 90mm, DN40, okrúhla krytka čierna 91432
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-91432 |
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Farba | Čierna |
| Materiál | Plast |
| Sifón pre otvor vaničky | 90 mm |
| Priemer odpadu | 40 mm |
| Výbava | Nízky |
| Hmotnosť / ks | 0.3000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729000921 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Lynx DQ62 sprchová batéria so sprchovacím setom, čierna - 74594DQ62-70
expedícia do 10 dní100,86 €
Mexen Lynx DQ40 sprchová batéria so sprchovacím setom, chróm - 74594DQ40-00
expedícia do 10 dní91,89 €

