Flexibilná nerezová hadica FxF 3/8"x1/2", 120cm 33262
Flexibilná nerezová hadica FxF 3/8"x1/2", 120cm 33262
| Výrobca: | Výrobca: Aqualine |
| Kód: | Kód: UBC-33262 |
Dostupnosť:
na objednávku
Nerezová hadička, opletená
- Na obou koncích převlečná matice
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 120 cm |
| Délka | 1200 mm |
| Barva | Chrom |
| Velikost závitu | FxF 3/8"x1/2" |
| Hmotnost / ks | 0.1100 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913807282 |
| Taric | 73269050 |
| Záruka | 2 roky |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Flexibilná nerezová hadica FxF 3/8"x1/2", 80cm 33258
expedícia do 8 dní3,27 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
3,62 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
Flexibilná nerezová hadica FxF 3/8"x1/2", 40cm 33254
expedícia do 8 dní2,25 €
Pri platbe vopred iba 2,00 €

