FLIP WC kefa závesná, systém Lift&Clean, čierna mat 52330314
FLIP WC kefa závesná, systém Lift&Clean, čierna mat 52330314
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-52330314 |
Dostupnosť:
skladom
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Série | SAMBA |
| Rozměr | 91x377x91 mm |
| Průměr | 91 mm |
| Šířka | 91 mm |
| Výška | 377 mm |
| Hloubka | 91 mm |
| Barva | Černá |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | WC štětka |
| Instalace | Vrtání |
| Výbava | Lift & Clean |
| Hmotnost / ks | 0.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003341290651 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Paffoni QUATTRO/Cruz QTV018 batéria vaňová podomietková termostatická vr. podom. telesá
na objednávku385,45 €
ULTRAMIX podomietková vaňová batéria s hubicou a ručnou sprchou, 2 výstupy, chróm UT093
expedícia do 8 dní610,93 €
Pri platbe vopred iba 564,00 €
Vaňová batéria Hansgrohe Talis E bez podomietkového telesa chróm 71474000
expedícia do 4 dní291,85 €

