FLISE sprchový kanálik pre dlažbu, superflow, DN50, 710x122x65 mm 73671
FLISE sprchový kanálik pre dlažbu, superflow, DN50, 710x122x65 mm 73671
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-73671 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | KLAVER, FLISE, INDY |
| Rozmer | 71x12,2x6,5 cm |
| Dĺžka | 710 mm |
| Šírka | 122 mm |
| Výška | 65 mm |
| Farba | Nerez |
| Materiál | Plast |
| Inštalácia | Inštalácia do priestoru, Pre dlaždice - do priestoru |
| Priemer odpadu | 50 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika od | 710 mm |
| Dĺžka sprchového kanálika do | 710 mm |
| Hmotnosť / ks | 1.7400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729051107 |
| Taric | 39229000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | nerez |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Podobný tovar
FLIDO podlahový žľab s nerezovým roštom aj pre dlažbu, L-710, DN50 60801
expedícia do 8 dní82,26 €
Pri platbe vopred iba 78,00 €
Mohlo by vás zaujímať
94,34 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €
KLAVER BLACK sprchový kanálik s nerezovým roštom, superflow, DN50, 710x122x65 mm 73721B
expedícia do 8 dní105,28 €
Pri platbe vopred iba 98,00 €
FLIDO podlahový žľab s nerezovým roštom aj pre dlažbu, L-710, DN50 60801
expedícia do 8 dní82,26 €
Pri platbe vopred iba 78,00 €


