FLO bidet závesný 36,5x20x50cm 312501
FLO bidet závesný 36,5x20x50cm 312501
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-312501 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | FLO keramika |
| Rozmer | 36x20x50 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 200 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Hmotnosť / ks | 17.3300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125972838 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
Bidetový sifón 1'1/4, odpad 32mm, chróm 9601
expedícia do 8 dní37,00 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Umývadlový sifón 1"1/4, nízky, DN40, biela 151.125.0
expedícia do 8 dní6,30 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
NORM bidet závesný 36x55 cm, ExtraGlaze 8665111
na objednávku408,79 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Posuvný sprchovací kút Mexen Rox 150 x 100 cm, priehľadný, čierny - 8C2-150-100-70-00
expedícia do 10 dní524,18 €
801,60 €
Pri platbe vopred iba 740,00 €
394,60 €


