FLO WC závesné 36x34x50cm 311501
FLO WC závesné 36x34x50cm 311501
| Výrobca: | Výrobca: Kerasan |
| Kód: | Kód: UBC-311501 |
Dostupnosť:
na objednávku
- WC sedátko je nutné objednať zvlášť
Vlastnosti
| Značka | KERASAN |
|---|---|
| Séria | FLO keramika |
| Rozmer | 36x34x50 cm |
| Šírka | 360 mm |
| Výška | 340 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Keramika |
| Tvar | Klasik |
| Výbava | Skryté uchytenie |
| Hmotnosť / ks | 17.3300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8034125972760 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| Typ oplachu | Klasický |
| Dĺžka klozetu | do 51cm |
| Farba keramiky | bílá |
Doporučujeme přikoupit
USPA LUX elektronický bidet s diaľkovým ovládaním UB-6635RU
expedícia do 8 dní675,64 €
Pri platbe vopred iba 641,00 €
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Mist polkruhový výklopný sprchovací kút 90 x 90 cm, priehľadný, chróm - 8A32-090-090-01-00
expedícia do 10 dní335,71 €
Mexen Exo polkruhový posuvný sprchovací kút 70 x 70 cm, priehľadný, zlatý - 8131-070-070-50-00
expedícia do 10 dní279,78 €


