FLOAT okrúhle zrkadlo s LED podsvietením ? 740mm, biela 22574
FLOAT okrúhle zrkadlo s LED podsvietením ? 740mm, biela 22574
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-22574 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLOAT |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 74 cm |
| Průměr | 740 mm |
| Šířka | 740 mm |
| Výška | 740 mm |
| Barva rámu | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená, Zrcadla v rámu |
| Tvar | Kruh |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Životnost (LED) | 50000 hod. |
| Hmotnost / ks | 3.8000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913852893 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Podobný tovar
VISO okrúhle LED podsvietené zrkadlo, priemer 70cm VS070
expedícia do 8 dní273,60 €
Pri platbe vopred iba 260,00 €
VISO okrúhle LED podsvietené zrkadlo, priemer 80cm VS080
expedícia do 8 dní291,39 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Franke odsávač FTU PLUS 3707 I WH 335.0588.222
na objednávku1 047,04 €
Pri platbe vopred iba 996,00 €


