FLORI dávkovač mydla, čierna mat/sklo satín RF019/15
FLORI dávkovač mydla, čierna mat/sklo satín RF019/15
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-RF019/15 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 122x161x89 mm |
| Šírka | 122 mm |
| Výška | 161 mm |
| Hĺbka | 89 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Mosadz, Sklo |
| Tvar | Ostatné tvary |
| Druh | Dávkovač |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Objem dávkovača | 300 ml |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 1.2740 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913870866 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 100 x 110 cm, priehľadný, chróm - 819-100-110-01-00
expedícia do 10 dní368,12 €
Sprchovací kút Mexen Exo s výklopným mechanizmom 100 x 110 cm, priehľadný, čierny - 817-100-110-70-00
expedícia do 10 dní382,83 €
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 110 x 100 cm, priehľadný, ružové zlato - 834T-110-100-60-00-P
expedícia do 10 dní547,73 €


