FLORI WC kefa závesná, biela mat 32330322
FLORI WC kefa závesná, biela mat 32330322
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-32330322 |
Dostupnosť:
na objednávku
- Materiál: Cromall® , vnútorná nádobka: termoplast
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 80x383x99 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 383 mm |
| Hĺbka | 99 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 1.4800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341120682 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
Mohlo by vás zaujímať
ANTEA stojanková drezová batéria, výška 265mm, chróm 3111
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €
RAV VICTORIA Batéria drezová stojanková s otočným ústím VI206.5/3
expedícia do 8 dní50,85 €
Pri platbe vopred iba 46,00 €

