FLORI WC kefa závesná, čierna mat 32330314
FLORI WC kefa závesná, čierna mat 32330314
| Výrobca: | Výrobca: Gedy |
| Kód: | Kód: UBC-32330314 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
- Materiál: Cromall® , vnútorná nádobka: termoplast
Vlastnosti
| Značka | GEDY |
|---|---|
| Séria | FLORI |
| Rozmer | 80x383x99 mm |
| Šírka | 80 mm |
| Výška | 383 mm |
| Hĺbka | 99 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Zliatina |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | WC kefa |
| Inštalácia | Vŕtanie |
| Údržba | Podľa odporúčaní |
| Hmotnosť / ks | 1.4800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8003341119730 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | černá |
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto+ Sprchová zástena L s policou 70 x 200 cm, matná, kartáčované zlato - 800-070-123-55-30
expedícia do 10 dní244,44 €
Walk-in 70x200, zavetrovanie zlatá SATBWI70ZAVZ
expedícia do 4 dní447,67 €
Pri platbe vopred iba 374,00 €
Mexen Kioto-F L Sprchová zástena s rámom 70 x 202 cm, 8 mm priehľadná, strieborná - 800-070-174-95-00
expedícia do 10 dní235,58 €

