FLUT zrkadlo s LED podsvietením 600x800mm, biela FT060
FLUT zrkadlo s LED podsvietením 600x800mm, biela FT060
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT060 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FLUT |
| Rozměr | 60x80 cm |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 800 mm |
| Barva rámu | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Typ zrcadla | Zrcadla podsvícená, Zrcadla v rámu |
| Tvar | Obdélník |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Životnost (LED) | 50000 hod. |
| Výbava | Otočné zavěšení |
| Hmotnost / ks | 12.7000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913860676 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | bílá |
| Odtieň drezu | bílá |
Príslušenstvo
22,24 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
AMAROK umývadlo 40x11x22cm, liaty mramor, biela, batéria vľavo AR400
expedícia do 8 dní95,35 €
Pri platbe vopred iba 90,00 €
191,77 €
Pri platbe vopred iba 182,00 €


