FONDURA bočná stena 1000mm, číre sklo GF5001
FONDURA bočná stena 1000mm, číre sklo GF5001
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GF5001 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | FONDURA |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Pevná stena k sprchovacím dverám |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Hmotnosť / ks | 40.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913824449 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Typ skla | transparentní |
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Mist-H L s ľavými pántami 160 cm, priehľadné, kartáčované zlato - 8A5L-160-001-55-00-L
expedícia do 10 dní400,49 €
Posuvné sprchové dvere Mexen Velar 160 cm, grafit, strieborná - 871-160-000-41-95
expedícia do 10 dní391,68 €
Sprchové dvere Mexen Lunar Duo s otočnými dverami 160 cm, priehľadné, kartáčovaná meď - 834D-160-000-65-00
expedícia do 10 dní615,49 €


