Fondúra obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm L/P varianta GF5011GF5001
Fondúra obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm L/P varianta GF5011GF5001
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GF5011GF5001 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | FONDURA |
| Rozmer | 110x100 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 1000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 445 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 91.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913899713 |
| Záruka | 3 roky |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
224,33 €
Pri platbe vopred iba 209,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
234,24 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DRAGON obdĺžnikový sprchovací kút 1000x1100mm L/P variant, rohový vstup GD4210GD4211
expedícia do 8 dní850,23 €
Pri platbe vopred iba 785,00 €
TRINITY GOLD MATT obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000mm, matné sklo GT2210-11M-G
expedícia do 8 dní1 013,11 €
Pri platbe vopred iba 936,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x1000, rohový vstup matné sklo GT2210-11M-CH
expedícia do 8 dní952,68 €
Pri platbe vopred iba 880,00 €


