Fondúra obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm L/P varianta GF5011GF5080
Fondúra obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm L/P varianta GF5011GF5080
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GF5011GF5080 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | FONDURA |
| Rozmer | 110x80 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 800 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 445 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 87.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913899690 |
| Záruka | 3 roky |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, k stene, 850x112x55mm GMO24
expedícia do 8 dní230,93 €
Pri platbe vopred iba 216,00 €
234,24 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
MANUS PIASTRA nerez spŕch. kanálik s roštom pre dlažbu, k stene, 850x112x55 mm GMP94
expedícia do 8 dní267,27 €
Pri platbe vopred iba 249,00 €
Mohlo by vás zaujímať
492,49 €
Pri platbe vopred iba 455,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, číre sklo, ľavé GT5680-11CL-CH
expedícia do 8 dní662,67 €
Pri platbe vopred iba 612,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1100x800mm, číre sklo, pravé GT5680-11CR-CH
expedícia do 8 dní662,67 €
Pri platbe vopred iba 612,00 €


