Fondúra obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm L/P varianta GF5012GF5090
Fondúra obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm L/P varianta GF5012GF5090
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GF5012GF5090 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | FONDURA |
| Rozmer | 120x90 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hĺbka | 900 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Obdĺžnikové zásteny |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 495 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 97.5000 kg |
| Balenie | 2 ks |
| EAN | 8590913899737 |
| Záruka | 3 roky |
Doporučujeme přikoupit
SARA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x90x4cm GS12090
expedícia do 8 dní322,11 €
Pri platbe vopred iba 301,00 €
MANUS QUADRO nerezový sprchový kanálik s roštom, 1050x130x55 mm GMQ36
expedícia do 8 dní234,24 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
IRENA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 120x90x3, 5cm HI12090
expedícia do 8 dní415,94 €
Pri platbe vopred iba 388,00 €
Mohlo by vás zaujímať
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, rohový vstup matné sklo GT2290-12M-CH
expedícia do 8 dní952,68 €
Pri platbe vopred iba 880,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, číre sklo, pravé GT5690-12CR-CH
expedícia do 8 dní685,60 €
Pri platbe vopred iba 633,00 €
TRINITY CHROME obdĺžnikový sprchovací kút 1200x900mm, matné sklo, pravé GT5690-12MR-CH
expedícia do 8 dní749,50 €
Pri platbe vopred iba 692,00 €


