FONDURA sprchové dvere 1100mm, číre sklo GF5011
FONDURA sprchové dvere 1100mm, číre sklo GF5011
| Výrobca: | Výrobca: Gelco |
| Kód: | Kód: UBC-GF5011 |
Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Séria | FONDURA |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Farba profilu | Chróm - Leštený hliník |
| Tvar | Dvere do niky |
| Typ otvárania | Posuvné |
| Smer otvárania | Univerzálne |
| Šírka vstupu | 445 mm |
| Typ výplne | ČÍRE sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Hrúbka skla | 8 mm |
| Inštalačná šírka od | 1070 mm |
| Inštalačná šírka do | 1110 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové prevedenie |
| Hmotnosť / ks | 51.5000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913824388 |
| Taric | 70200080 |
| Záruka | 3 roky |
| Farba profilu | chrom |
| Typ skla | transparentní |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
KARIA sprchová vanička z liateho mramoru, obdĺžnik 110x90x4cm, biela 59111
expedícia do 8 dní362,43 €
Pri platbe vopred iba 336,00 €
234,24 €
Pri platbe vopred iba 219,00 €
MANUS ONDA nerezový sprchový kanálik s roštom, 950x130x55 mm GMO15
expedícia do 8 dní227,62 €
Pri platbe vopred iba 212,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 005,09 €
Pri platbe vopred iba 953,00 €
Deante SILIA HEXA stojanková umývadlová batéria, kartáčované zlato BHS_R2KK
expedícia do 12 dní817,26 €


