FORATA nástenná vaňová batéria, biela mat FT010/14 FT010/14
FORATA nástenná vaňová batéria, biela mat FT010/14 FT010/14
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FT010/14 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | FORATA |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 193 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 166 mm |
| Barva | Bílá mat |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Hranaté |
| Instalace | Nástěnná 150 mm |
| Druh ovládání | Páka |
| Přepínač na sprchu | Tlakový |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 2.9730 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913931291 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
| Farba batérie | bílá |
Príslušenstvo
261,15 €
Pri platbe vopred iba 248,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Držiak sprchy okrúhly, pevný, biela mat SD714
expedícia do 8 dní29,53 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
POWERFLEX sprchová hadica, 150 cm, biela mat FLE10BI
expedícia do 8 dní21,00 €
Pri platbe vopred iba 20,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ICONIC nástenná vaňová batéria, chróm UBC-AF010
expedícia do 8 dní163,31 €
Pri platbe vopred iba 155,00 €
803,34 €
Pri platbe vopred iba 742,00 €
ULTRAMIX podomietková vaňová batéria s hubicou a ručnou sprchou, 2 výstupy, chróm UT093
expedícia do 8 dní610,93 €
Pri platbe vopred iba 564,00 €

